Samsung Galaxy S3-Pouch

Zapewne każdy z was stał przed wyborem etui do swojego smartfona. Ja postawiłem na wsuwke, która moim zdaniem ma więcej plusów niż minusów.

BARDZO DOBRE WYKONANIE

Pierwszy raz spotkałem się aby producent tak bardzo przyłożył się do wykonania swojego pokrowca. Wsuwka wykonana jest z ekoskóry, która jest wytrzymała na upadki ale niestety strasznie się marszczy, co wpływa dość mocno na walory estetyczne.

ŁATWE ODBIERANIE I KOŃCZENIE ROZMÓW

Pewnie ciekawi was w jaki sposób można odbierać połączenia. Trzeba przejść do Menu, i ustawić aby przyciskiem Home odbierać połączenia a przyciskiem zasilania kończyć. Gdy ktoś do nas dzwoni w banalny sposób możemy odebrać przyciskiem Home. Niestety gdy chcemy zakończyć rozmowe wtedy musimy się troche wysilić ponieważ, przycisk zasilania jest trudny do wykrycia gdy używamy telefon w pokrowcu. Ale jest na to sposób wystarczy przejechać palczem z góry na dół po krawędzi smartfona.

WYKONYWANIE POŁĄCZEŃ TEŻ JEST MOŻLIWE

Wystarczy tylko ustawić aby S Voice włączał się po dwukrotnym naciśnięciu przycisku Home. Wtedy wystarczy powiedzieć "call to" i wymawiamy imię tej osoby.

WSUWKA NIE CHRONI GÓRNEJ CZĘŚCI SMARTFONA

Jest to moim zdaniem największy minus tego pokrowca. Ponieważ gdy telefon upadnie nam i uderzy w górną krawędz urządzenia, to prawdopodobnie przednia tafla szkła zostanie rozbita.

Zobacz również: Asus Zenfone 5

PODSUMOWANIE

Jeśli ktoś poisiada smartfona z seri Galaxy S3 lub Note jest to najlepsze rozwiązanie aby chronić nasze urządzenie. Jednym z większych problemów tak jak pisałem wyżej może być marszczenie sie skóry.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Testy:

Acer Liquid S1 - test Ładuj smartfona i zgrywaj bezprzewodowo dane. Kingston MobileLite czy Adata DashDrive? LG G2 - im jaśniej, tym lepiej - [fotograficzny test smartfona] Galaxy S4 Active - wytrzymalszy brat flagowca Samsunga [test] Jak długo pracuje smartfon z absurdalnie dużą baterią? Rewelacyjny smartfon do multimediów, ale bez szans na sukces Acer Liquid S1- pierwsze wrażenia Asus Transformer Book T100 - jedna z najlepszych premier tej jesieni [test] HTC Desire 500 - solidny telefon za rozsądne pieniądze LG G2 - w swojej cenie bezkonkurencyjny [test] iPhone 5S - nie wszystko złoto, co się świeci